Hale stalowe – solidny fundament dla biznesu

Konstrukcja stalowa

Koszty, czas realizacji oraz wytrzymałość konstrukcji to trzy najważniejsze czynniki brane pod uwagę przez inwestora, który potrzebuje powierzchni zadaszonych. Bez względu, czy będzie to hala magazynowa, produkcyjna, rzemieślnicza, czy sprzedażowa hale stalowe oferują najwięcej korzyści, przy relatywnie najniższych kosztach.

Dlaczego tak wiele firm decyduje się na hale stalowe?

Magazyn składowania

Magazyn składowania

Szybkość realizacji. Hale stalowe wykonywane są z prefabrykowanych modułów, składanych według projektu na terenie inwestycji. Wykorzystanie wielu takich samych elementów przyspiesza i ułatwia montaż.

Jakość wykonania. Szybki montaż nie oznacza, że równie szybko konstrukcja się zużywa. Obecnie budowane hale cechuje wykorzystanie najlepszych materiałów oraz duża odporność na korozję. W zależności od potrzeb istnieje wiele rozwiązań pokrycia oraz izolacji hali, dzięki czemu jej własności termoizolacyjne mogą być bardzo konkurencyjne. W końcu prosta zasada konstrukcyjna sprawia, że w hali stalowej po prostu nie ma się co popsuć.

 

Modernizacja elewacji hali

Modernizacja elewacji hali

Nowoczesny i estetyczny wygląd. Olbrzymia popularność hal stalowych sprawiła, że ilość dostępnych obecnie projektów oraz rozwiązań jest imponująca. Na indywidualne życzenie klientów powstają bardzo oryginalne konstrukcje, głównie z przeznaczeniem usługowo-handlowym.

 

Konkurencyjne koszty. Rozwój technologii, wykorzystanie tanich i łatwo dostępnych materiałów, czy w końcu łatwy i szybki montaż sprawiają, że przy wszystkich zaletach hal stalowych pozostają one niezwykle konkurencyjnym cenowo rozwiązaniem. Najlepszym tego dowodem są tysiące firm, które każdego roku decydują się na mądre zainwestowanie środków w hale stalowe.