Montaż konstrukcji hal

Chcesz postawić halę i szukasz profesjonalnej, doświadczonej firmy budowlanej? Firma Konstruktor Artur Olichwer od wielu lat kompleksowo zajmuje się tworzeniem hal o dowolnym przeznaczeniu (hale przemysłowe, hale magazynowe, obiekty handlowe). Realizujemy obiekty w technologii stalowej i żelbetowej.

Klienci często zadają sobie pytanie: hala stalowa czy żelbetowa? To, na jaki rodzaj hali się zdecydujesz, zależy od Twoich oczekiwań i przeznaczenia obiektu. Hale stalowe są lekkie, mobilne i szybkie w wykonaniu, natomiast hale żelbetowe zapewniają dużą ognioodporność. Więcej o zaletach budynków z poszczególnych materiałów przeczytasz tutaj.

Powierzając montaż konstrukcji hali specjalistom z firmy Konstruktor, zapewnisz swojej firmie solidny, pozwalający spełniać jej zadania obiekt, a sobie – sprawną obsługę doświadczonych inżynierów na każdym etapie realizacji oraz optymalne koszty inwestycji.

Skontaktuj się z nami, by przedstawić nam swoje oczekiwania. Na podstawie konsultacji będziemy mogli stworzyć projekt Twojej hali, a następnie przystąpić do jej realizacji.

Budowa hali magazynowej

Montaż hali magazynowej REAL