Montaż obudowy hal

Hale stalowe i żelbetowe, oprócz solidnej bazy w postaci konstrukcji, wymagają odpowiedniej obudowy. Pozwala to na zachowanie wymaganego poziomu izolacji termicznej hal produkcyjnych, przemysłowych czy magazynowych.

Profesjonalnie przeprowadzony montaż obudowy Twojej hali da Ci istotne korzyści: zmniejszy koszty ogrzewania obiektu i zabezpieczy go przed nagrzaniem i wychłodzeniem.
Wykonujemy montaż obudowy hal z zastosowaniem paneli stalowych i kasetonów elewacyjnych. Czym różnią się te dwie metody obudowy?
[bulletlist]

  • panele stalowe wykorzystuje się do obudowywania hal z żelbetu. Taka obudowa utrzymuje na prawidłowym poziomie ciepło wewnątrz obiektu
  • kasetony elewacyjne stosuje się przy obudowie konstrukcji stalowych. Materiał, z którego zrobione są kasetony, dodatkowo zapobiega wychłodzeniu obiektu

[/bulletlist]
Pamiętaj, że dobór odpowiedniego materiału do obudowy hali to jedno, a wykonanie montażu – drugie. Tylko prawidłowo przeprowadzony montaż obudowy hali gwarantuje, że spełni ona swoje zadanie. Dlatego wykonanie montażu obudowy powierz profesjonalistom.
Specjaliści z firmy Konstruktor Artur Olichwer od wielu lat zajmują się tworzeniem hal od początku do końca. Zlecając nam stworzenie Twojego obiektu, masz pewność, że będzie spełniał on Twoje oczekiwania i wymagania techniczne.