Projektowanie konstrukcji stalowych

Ze względu na liczne zalety konstrukcji stalowych, coraz więcej firm decyduje się na postawienie tego typu obiektu. Do mocnych stron obiektów ze stali zalicza się to, że są niezwykle trwałe, lekkie, łatwe w montażu. Co więcej – w porównaniu do budowy obiektów z innych materiałów, czas wykonania konstrukcji stalowej jest krótki. Konstrukcje stalowe mogą być wykorzystywane jako obiekty handlowe czy magazyny (więcej o zaletach konstrukcji ze stali przeczytasz tutaj.

Projektowanie konstrukcji stalowych polega na przygotowaniu projektu konstrukcji wykonanej w technologii stalowej, wraz z zapleczem technicznym i obiektami biurowymi. Dźwigary, słupy, belki, pręty rozciągane i pręty ściskane – nie oczekujemy, że nasi Klienci będą znali te pojęcia. Natomiast doskonale wiemy, że Klienci oczekują od firmy budowlanej fachowej wiedzy na każdym etapie projektowania konstrukcji stalowych. Jesteśmy w stanie to zapewnić.

Firma Konstruktor zajmuje się projektowaniem konstrukcji stalowych od wielu lat. Jeśli szukasz firmy z bogatym doświadczeniem i licznymi realizacjami na koncie – dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby. Na podstawie Twoich oczekiwań i informacji na temat przeznaczenia stworzymy projekt konstrukcji stalowej, a następnie, na jego podstawie, wykonamy konstrukcję stalową.