Hale magazynowe

Jako lider wśród wykonawców na rynku budowlanym, wykonujemy hale magazynowe w technice stalowej oraz żelbetowej. Po poznaniu Twoich oczekiwań kompleksowo zajmiemy się stworzeniem Twojej hali. Zapewniamy wykonanie konstrukcji od początku do końca, tzn. od narysowania projektu aż po postawienie hali.W naszej pracy nie ma miejsca na przypadek i nieprecyzyjność – dbamy o wszystkie szczegóły, bo obiekt spełniał zarówno Twoje oczekiwania, jak i wymogi techniczne.
Oferujemy hale magazynowe z przeznaczeniem na wszystkie funkcje:
[bulletlist]

  • magazyny długotrwałego składowania,,
  • magazyny przerobowe,
  • magazyny operacyjne,
  • wersje przeładunkowe.

[/bulletlist]

Hala stalowa czy żelbetowa?

Wybór materiału, z jakiego zostanie zrobiona Twoja hala, powinien zależeć od kilku czynników: Twoich oczekiwań, przeznaczenia hali oraz miejsca, w jakim będzie postawiona. Konstrukcje stalowe, które realizujemy, charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz niezawodna, solidna konstrukcja. Hale wykonane ze stali mogą być wykorzystywane do składowania różnych materiałów i sprzętów. Odporna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych konstrukcja hali gwarantuje niezmienność początkowych parametrów budowli i zapewnia długotrwałą eksploatację.

Największą zaletą żelbetowych hal magazynowych jest ich ognioodporność, która gwarantuje bezpieczeństwo obiektu w razie pożaru. Dodatkowym atutem hal żelbetowych jest możliwość modelowania kształtu konstrukcji, co pozwala na postawienie budynku o nietypowej formie.

Nie jesteś pewien, który rodzaj hali magazynowej będzie najlepszy dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, wspólnie wybierzemy odpowiednie rozwiązanie.