Wykonujemy

Hale

Hala magazynowa Kreis

Jeśli szukasz firmy, która od początku do końca zajmie się stworzeniem hali, jakiej potrzebujesz – dobrze trafiłeś. Konstruktor to firma, która działa na polskim rynku od wielu lat. Jako specjaliści w projektowaniu i budowie hal, kompleksowo zajmujemy się konstruowaniem różnego…
Read more

Hale przemysłowe

Hala przemysłowa

Wykonanie hali przemysłowej to zadanie dla firmy ze specjalistyczną wiedzą – a taką gwarantuje tylko wieloletnie doświadczenie. Projekt i budowę tego typu obiektów powinno się powierzać wyłącznie fachowcom, którzy zapewniają innowacyjne podejście do tematu oraz rzetelność popartą referencjami.

Hale magazynowe

Jako lider wśród wykonawców na rynku budowlanym, wykonujemy hale magazynowe w technice stalowej oraz żelbetowej. Po poznaniu Twoich oczekiwań kompleksowo zajmiemy się stworzeniem Twojej hali. Zapewniamy wykonanie konstrukcji od początku do końca, tzn. od narysowania projektu aż po postawienie hali.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcja stalowa

Konstrukcje stalowe mają różne zastosowania. Mogą służyć do magazynowania lub jako obiekty handlowe. Jako wiodący wykonawca na rynku budowlanym, zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i generalnym wykonawstwem hal. Zanim stworzymy projekt Twojego obiektu, musimy poznać Twoje oczekiwania – pozwoli nam…
Read more

Hale żelbetowe

Hale żelbetowe są alternatywą dla hal stalowych. Podobnie jak te drugie, świetnie sprawdzają się jako obiekty handlowe i przemysłowe. Istnieją jednak między nimi różnice, które powinieneś wziąć pod uwagę, decydując się na postawienie hali.

Hale stalowe

Hala magazynowa Kreis

Hale ze stali – podobnie jak te z żelbetu – doskonale sprawdzają się w roli obiektów przemysłowych, usługowych czy magazynów. Wśród przedsiębiorców cieszą się one dużą popularnością.